Welcome, visitor! [ Login

 

Suluova Anal escort Hale

  • Listed: 10 Mayıs 2020 22:41

Description

Modern kadınlar zeki, en son teknik trendler ve finansal piyasalarla güncel. Aile ile çalışmayı dengeleyebilir ve bazı erkeklerin “kadınların dedikoduları” veya sosyal medya olarak adlandırdıkları şeyle girişimciliği geliştirme sanatında ustalaşabilirler. Alıcılerin finansal eğilimlerini ve alışveriş alışkanlıklarını takip eder ve yeni bir ürün veya hizmet başlatmak için pazarda bir boşluk bekler. Bütün bu know-how ile birçok kişi orijinal fikirlerini sorguluyor ya da kıyamet ve kasvetli haberleri dinleyerek kişisel güçlerini dağıtıyor. Nihayetunda, kaçırılan fırsatların ikinci bir tahminine yol açar. NEDEN?

Binlerce yıldır kadınlar aileleri bir arada tuttular, hastaları iyileştirdiler, bütçeleri yönettiler, günde üç öğün hazırladılar ve genellikle çok az malzemeyle. Kadınlar şüphesiz yaratıcı, zeki ve iktidara gelince her açıdan çekici. Öyleyse, bir gün başarılı bir iş yürütmek isteyeceklerinden şüphe duyuldu mu? Bir şey unutuldu mu? Her kadının içinde saklanan ve tam kullanımı bekleyen önemli bir unsur var mı?

Bir iş kurmaya ilk karar verdiğinizde unutmayın. İlk düşünce neydi? Bir sabah uyandın ve “Biliyorum, bugün bir işe başlayacağım” diye düşündün. Bu fikir nasıl gerçek oldu ya da hala istiyorsun.

Birçoğunuz harika, benzersiz bir fikir düşündünüz, sadece bırakmasına izin verdiniz, çünkü bunu kendiniz tahmin ettiniz mi? Aylar veya yıllar sonra, sahip olduğunuz fikir şimdi piyasada ve kazıyorsunuz çünkü şimdi başka birine ait olan fikir sizindir.

Bu neden oluyor? Egomuz harika bir fikrin önüne geçebilir. Beynin soldaki mantığı ve özgüven devreye girerken, sağ beyin yaratıcılığı harekete geçmeyi bekler. Bir süre sonra kollektif bilinç rol oynar ve başka biri bu fikri takip eder. Konutet haklısınız, düşünceleriniz başkalarının yakalaması için yayında. Telefonun çaldığını veya düşündüğünüz kişinin sizinle iletişim kurduğunu bilmek gibi. Enerjinin ağırlığı ve gücü vardır.

Sezgiye erişmek, harika bir fikir düşünmek kadar kolaydır. Sezgiyi korumak biraz daha zordur çünkü ego ikinci sırada olmak zorundadır.

Ego, bağırsak duygularının ve içsel duyuların bilincimizle yükselmesine izin vermek için kontrolü bırakmakla ilgilidir. Ego bir saniye kaybetmeyi ne kadar öğrenirse, zihin o kadar nettir. Küçük bir negatif ses arka koltuğa geçtiğinde düşüncelerimiz değişmeye başlar. Daha hafif, yaratıcı ve hatta mutlu hissetmeye başlayacaksınız.

Finansal ve kişisel olarak istikrarlı, başarılı bir işi ortaya çıkarmaya başlayacaksınız, hepsi de sezgilerinizdeki derin duyguları etkinleştirerek. Rüyaünceler, duygular, bilgi ve hayal gücü gibi vizyonlarla kendini gösterir. Sezgi ayrıca hedeflerimize nasıl ulaşacağımızı çözmek için cevaplara ve talimatlara sahiptir.

  

649 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply