Welcome, visitor! [ Login

 

Oyuncaklı escort Julide

  • Listed: 10 Mayıs 2020 22:41

Description

“Kısa mesajlar” olarak da bilinen “kısa mesajlar” iletişimde modern bir fenomen haline gelmiştir. Bir günün zevki hızlı bir şekilde günlük ihtiyaçlara dönüştü. Kısa mesajla cep telefonu olan çok az kişi gün içinde kısa mesaj göndermeden veya almadan mesaj gönderir. Bazı ülkeler diğerlerinden daha hızlı metin mesajları aldı. Sorun: İngiltere’de bir kısa mesaj çalışması yapıldı. Sorulan sorulardan biri “Nihayet iki dakika içinde kısa mesaj gönderdiniz mi?” İdi. Kadınların% 75’i ve erkeklerin% 25’i son iki dakika içinde kısa mesaj gönderdi. Metin mesajlaşmasının günümüz toplumunun büyük bir parçası olduğunu söylemek adil olur.

Öyleyse neden kısa mesajda başarılı olamıyorsunuz?

Metin mesajlarını birkaç yıldır okuyorum ve kullanıyorum ve metin mesajlarında başarılı olmak için en önemli dokuz metin ipucunu keşfettim ve geliştirdim.

İpucu # 1 – Kısaltma – Metin mesajları farklı bir iletişim şekli kullanır. Gönderebileceğiniz kadar çok karakteriniz olduğundan (genellikle 160 karakter), ortak kelime öbeklerini kısaltmanız gerekir. Yemekırıya kaçmayı unutmayın ve alışılmadık ifadeleri kısaltmayın. Şöyle bir kısa mesaj aldığınızda gerçekten sinir bozucu: “Hey, IHA IDGI TAS LOL.” Her iki tarafın da anladığı kısaltmaları kullanın.

2. İpucu – T9’u kullanın (akıllı metin girişi) – Cep telefonunuza bakarsanız # 2’de “abc”, # 3’te “def” ve benzerlerini göreceksiniz. T9 yardımı olmadan bir kelime yazmaya çalışırsanız, gerekli harflere ulaşmak için tüm alakasız harfleri gözden geçirmeniz gerekir. Yapma, zaman kaybı. T9 (veya tahmine dayalı metin girişiniz ne olursa olsun), bastığınız tuşları alır ve bastığınız tuşlarla ilgili en yaygın kelimeleri verir. Sorun, “CONTROL” kelimesini alın, T9 olmadan sizi telefon pedinize 18 kez iter ve T9 ile sadece 5 kez iter.

3. İpucu – Kısa, değersiz mesajlar göndermeyin – En değerli metin mesajlarından biri, hiçbir yere ulaşmayan ve sadece zaman kaybeden ve birinin telefon faturasını artıran mesajlardır. Sorun, kötü ve iyi metin arasındaki farkı gösteren bir konuşma:

Kötü Texter

Gönderildi: “Hey” – Yanıt: “Hey” – Gönderildi: “Neler oluyor” – Yanıt: “hiçbir şey” – Gönderildi: “ne yapıyorlar” – Yanıt: “takılmak” – Gönderildi: “bu gece ne yapıyorsun” – Yanıt: “emin değilim” – Gönderildi: “bu gece bir Hangout’a izin verir” Yanıt: “Tamam” …..

İyi Metin

Gönderildi: Hey, neler oluyor. Bu gece telefonu kapatalım. “Yanıt:” Tamam “

Zavallı Texter, İyi Metin’den 5 kat daha fazla mesaj gönderdi. Yanlış örnekte: Sınırsız metin mesajı almadıysa, gönderen ve yanıtlayan kişi, birçok saçma metin için biraz ödeme yapacaktır. Metin mesajlarını verimli bir şekilde göndermek kesinlikle sizin yararınıza olacaktır. Zamandan, paradan tasarruf edeceksiniz ve hepsinde aptal gibi görünmeyeceksiniz.

4. İpucu – Asla değerli bilgiler göndermeyin – Metin yazdığınızda, gerçek kimliğiniz maskelenir. Kimse mesajı gönderen kişinin doğru kişi olduğunu göremez, duyamaz veya doğrulayamaz. Bu, hırsızlık ve sahtekarlığa karşı mükemmel bir durumdur. Her yerde değerli bilgiler almak için telefonunuzda telefon ve metin mesajları çalan insanlar var. Kurban olma. Tanıdığınız biri bilgi istiyorsa, onları arayın ve doğru kişi olduklarından emin olun.

5. İpucu – Birisiyle konuşurken asla konuşmayın – Günümüz toplumunda (özellikle gençler için) kısa mesajlar muazzam bir form veya iletişim haline gelmiştir. Münakaşa, mesajlaşmanın ve konuşmanın, aynı zamanda dikkatiniz için savaşan iki iletişim biçimi olduğudur. Giderek daha fazla insan metin mesajlarını seçerek aynı anda veya daha kötüsü yazmaya ve konuşmaya çalışıyor. Mümkün olduğunda, gerçek etkileşimlerin her zaman metinle olan etkileşimden daha iyi olduğunu unutmayın. Önceliklendirin ve gerçek görüşmeler arasındaki metni yazın.

İpucu 6 – Yaşamınızı kolaylaştırmak için kısa mesaj kullanın – Yalın bir kısa mesaj artık telefon görüşmesi, bilgisayar, internet veya planlamacının yapabileceği her şeyi yapabilir. Şimdi kısa mesajlarla hayatınızı kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış birçok web sitesi ve program var … neden bunları kullanmıyorsunuz? Rotalar, hava durumu, oyunlar, haberler, kalori sayma, uçuşları / arkadaşları takip etme, dosya aktarma, arşiv iletileri, günlük programınıza ilişkin güncellemeleri ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Bu becerilerin çoğunun ücretsiz olduğunu belirtmiyoruz. Metin mesajlarını hayatınızı kolaylaştırmak için nasıl kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için “Yaşamınızı Yalınleştirecek 10 Şaşırtıcı Sır ve Püf Nokta” başlıklı makalemi bulabilirsiniz.

İpucu # 7 – Telefon faturanızın ve indirmelerinizin farkında olun – Ben sadece 214 $ için telefon faturası ödeyen bir arkadaşım vardı. Bunun nedeni, sınırsız kısa mesaj planına sahip olmamasıydı. Ayrıca çeşitli zil sesleri ve programlar indirdi. Böyle çirkin bir hesap tamamen işe yaramaz ve birçok insan bu tür para ile boğulmuş çünkü ne olup bittiğinden ve mevcut cep telefonu planı seçeneklerinden habersizler.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu, metin mesajlaşma şirketlerinin sizi emmeye çalıştığı rastgele aylık ücretlerdir. Birçok şirket Myspace ve Facebook’u numaranızı almak veya numaranızı başka bir şekilde almak için kullanır ve hizmetlerinin aylık ücretini onaylamanıza dahil etmeye çalışır. Numaranızı web üzerinden rastgele sitelere eklemeyin ve hiçbir zaman rastgele bir sayıya (genellikle bir ücret karşılığında) “Y” eklemeyin. Kaide: Bilgisayarınızın yapabileceği hiçbir şeyi indirmeyin, ihtiyaçlarınız için kısa mesaj programı alın ve istenmeyen aylık ücretlere takılmadığınızdan emin olun.

İpucu # 8 – Telefonunuza köle olma – Bir köle tanımı şu şekildedir: aşırı derecede bağımlı olan veya başka bir kişi tarafından kontrol edilen kişi. Birçoğumuz kısa mesaj alma hissinden faydalanırız (en yaygın günlük duygularımızdan biri haline gelir). Bunun farkında değilseniz, çok dengesiz olabilir. Sorum şu: başarı nedir? Bazıları buna başarı veya başarı der. Gerçekten, bu günün yaşamaya değer olduğunu hissettiren her şey. Gerçek şu ki, beş saatlik bir kısa mesaj konuşmasını başarılı ve doyurucu bir güne bağlamaya başlayan insan sayısı hala artıyor.

Ertesi gün arkadaşlarımın yanında telefonu onun yüzünün önünde tutan bir kadın gördüm. O gün gördüğüm en değersiz hayatlardan biriydi. Annehtar nokta: Kendinize karşı gerçek olun ve metin mesajınıza küçük bir mesaj yerine küçük bir kısa mesaj koyun.

İpucu 9 – Flört, Flört, Flört – Metin mesajlaşma, tanışma ve itiraz oluşturmadaki başarınızı artırmak için en etkili araçlardan biridir. Sebepi: Birisiyle konuşurken veya iletişim kurarken, sizinle veya aleyhte oynayan birçok cazibe tetikleyicisinden sorumlu olmalısınız. Bu tetikleyiciler saç, göz, kıyafet, zamanlama, kelimeler, ton, ses, enerji vb. Metin mesajlaşma tüm bu belirsizliği ortadan kaldırır, bu yüzden uğraşmanız gereken tek tetikleyici zamanlama ve kelimelerdir.

Doğru kelimeleri doğru zamanda gönderirseniz, arkadaşlık başarınızı ikiye katlamayı ya da üçe katlamayı ve birini daha çekici hale getirmeyi bekleyebilirsiniz. Yalınce doğru metin mesajlarını gönderdiğim için benimle tanışmak isteyen modeller ve güzel kadınlar vardı. Engelfatura çok eğlenceli ve ne yaptığınızı biliyorsanız çok başarılı olabilirsiniz.

  

469 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply