Welcome, visitor! [ Login

 

Merzifon Azgın Escort Ece

  • Listed: 9 Mayıs 2020 17:56
  • Expires: This ad has expired

Description

Eşlerim özgür kadınları kabul ediyor: “Pulluğa bağlan ve gidelim!” – Lyle Stockstill (1943 – halen)

Kadınların kurtuluş hareketinin başlangıcında, iş kadını aşaması nadiren duyuldu. Kadınlar girişimci olmak yerine kurumsal Amerika’ya saldırma konusunda güven duymadılar. ŞİMDİ (İscehisaral Kadın Teşkilatü) ve hareketin diğer sözcüsü, hanehalkına ev işlerinde yaşamaya karar vermenin varil işinin alt, vasıfsız bir tabanı olduğunu hissettirdi.

Feminist sütyenlerini yakarken ve kadınları hap almaya, kürtaj yapmaya ya da işgücüne katılmaya ve kendilerini tencere, tava ve çocuk bezi zincirlerinden kurtarmaya teşvik ederken, sessizce evde becerilerini kovaladılar ve mini şirketlerini nasıl yöneteceklerini öğrendiler. Bütçe yapmayı, nakit akışını işlemeyi, bakiyeleri kontrol etmeyi, tedarikçilerle anlaşmayı, çocuklarının argümanlarına karar vermeyi, okul çocuklarını nasıl organize edeceklerini ve çok daha fazlasını öğrendiler. Bütün bunları hasta çocuklar için yemek pişirme, temizlik, bahçecilik ve bakımda öğrendiler. Bunu topluluklarına katkıda bulunurken, komşu çalışan bir kadının gevşetmesine ve bir kilise fuarında çalışma tezgahlarına yardım ederken öğrendiler.

Bugün, kadınlar bu becerileri kurumsal Amerika’daki annelerini gözlemleyerek uygulamaktadırlar. Kadınların tanıtımı için en iyi sonuçları veren şirketler, tüm karlılık ölçütleriyle rakiplerinden daha iyi performans gösteriyor. Fasılaştırma organizasyonu Catalyst’e göre, lider pozisyonlarda kadınların en yüksek temsili olan şirketlerin özkaynak getirisi daha yüksek ve hissedarlar için toplam getirisi üçte birinden fazlaydı.

Fortune dergisi, iş hayatındaki en güçlü 50 kadının yıllık listesini derledi. Kadınlar artık kurumsal Amerika’da bir güç olarak tanınıyor gibi görünüyor. Bir sonraki mantıklı adım, kadınların bir iş kurmasıdır. Kadın girişimcilerin istatistiklerinin araştırma çalışmalarını gizlemesini bekleyemem.

Listing ID: 1545ecbb33b20243

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply