Welcome, visitor! [ Login

 

Gümüşhacıköy Genç Escort Geylin

  • Listed: 2 Mayıs 2020 09:10

Description

Türsel İstismar ve Atite Türsellik

Türsel istismar vermeye devam hediye. Tacizcileri tarafından manipüle ediliyor, çünkü cinsel istismar onların gizli korkudan ya da tutma tuzağa yakalanmış bir kişi ihtiyaçtan dolayı duygularını kapatmaya başlayacak. Hisları kapatmak için bir yol inkar moduna gitmek. İnkar kelimesi yalan söylemek.” Sırli tutmak anlamına gelir kendimiz için de başkaları için yalan söylemek zorunda kalırız. Taciz edilen kişi (a) tacizcileri deneyimli ne normal “olduğunu (b) kötü muamele ve hatta kendileri için yalan gerekir.”

İstismar edilen cinsel duygularını düşünülemez hayatta kalmak için bir yol olarak kendilerini ayırmak gerekir. Bu kapatma modu onları gizli tutmak için gereken koruma getiriyor.

İlk Sahne-Disiplinsizliğine

Türsel istismar cinsel “derin karanlık sırları hakkında hissettikleri zarar bazı serbest bırakmak için bir yol olarak hareket etmeye başlayabilir.” Türsel yolla kendi alanında zarar ve hayatlarının bu bölümünde güç ve kontrolü kaybetmiş oldukları için, mantık bu şekilde gidiyor: “cinsellik yüzünden güç kaybetti yani cinsel olmanın gücü elde ettim.” Türsel işlev bozukluğu cinsel istismar döngüsü böylece başlar.

Çoğu cinsel istismara uğramış kişiler disiplinsizliğine bir sezon boyunca devam edecek. Yinellikle, cinsel hareket olayları zaman birkaç rasgele ve/veya birden olacak. Nihayetra garip bir şey olur. Nihayetunda doğru kişi” toplantı “akıl tek eşlilik ya da sağlam bir varlık-kişi olur: “…

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply