Welcome, visitor! [ Login

 

Genç sarışın escort Gizem

  • Listed: 9 Mayıs 2020 22:41

Description

Bazı erkeklerin neden arkasındaki tüm kızları kovaladığını merak ettiyseniz, okumaya devam edebilirsiniz, çünkü flört uzmanları Rob Judge ve Bobby Rio, Scrambler teknikleri dediklerinin sırlarını açıkladılar bir erkeğin güzel kadınlarla çıkma şansını büyük ölçüde artırabileceğini söylüyor. Scrambler’in tekniği, tazı refleksi denilen şeyi nasıl kullanır ve erkeklerin kadınlarla çıkmada daha başarılı olmasına nasıl yardımcı olabilir.

Rob Judge ve Bobby Rio, kadınlarla çıkmada başarılı olan erkeklerin doğal olarak yaptıkları şeyi yaptığını ve bunu yaptıklarının farkında bile olmadığına inanıyorlar. Bir kovalama refleksi kullanıyorlar, bilmeseler bile, tüm avantajlarına ve flört becerilerine gerçekten etkili bir iletişim getiriyorlar. İşte Scrambler tekniğinin odaklandığı dört ana alan.

İtimatsizlik hissi yaratır

Öğrenmenin ilk tekniği hakkınızda küçük bir sır yaratmaktır. Kadınlar biraz meydan okuma gibi görünüyor, bu yüzden ilk kez bir kızla tanıştığında, kendinden bahsetme ve sonra seninle tekrar tanışmak istiyor, böylece senin hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

Gücü göster

Talihı elde ettikten sonra, karakterin gücünü göstermeli ve bir kadındaki durumu kontrol etmelisin. Ona önderlik edip önderlik edebileceğini göstererek, bir kadının saygısını kazanmak için uzun bir yolun olacak. Bir kadının her şeye liderlik etmesine izin verirseniz, o kadının saygısını hızla kaybedersiniz.

Doğrulama arama

Rob Judge ve Bobby Rio’ya göre, bu birçok insanın yanlış gittiği alanlardan biri. Bir kadından doğrulama almaya çalışmamalısınız çünkü gerekli görünecektir. Geridaş guruların yapman gerektiğini söylediği şey, onay arayan kişi olmaya çalışmaktır. Alakanizi çekmenize yardımcı olur ve hatta sizi kovalamanızı bile sağlayabilir.

Beklentileri oluşturun

Scrambler tekniğinin son kısmı, yukarıdaki noktaların daha da geliştirilmesi ile gerçekleştirilen beklentilerin oluşturulması ile ilgilidir. Bu, bir kadının size olan ilgisini, şansınızı riske atmadan bir şeyleri güvenle bir üst seviyeye taşıyabileceğiniz noktaya inşa ettiğimiz anlamına gelir!

Hiç şüphe yok ki bazı insanlar sadece tarihlendirme bilgisine sahiptir ve her şey görünüm veya para ile ilgili olmayabilir. Belki de çoğu şeyde nasıl gelişeceğinizi öğrenebileceğiniz gibi, kadınları nasıl daha iyi çekeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu doğruysa, o zaman bir arkadaşlık ve ilişki kursu bazı insanlar için kesinlikle yararlı olacaktır. Elbette, böyle bir şey öğrencinin çok çaba göstermesini gerektirecektir. Beden spreyi üreticileri ne kadar inanmamızı isterse istesin, bir erkeği hemen kadınlar için çekici hale getiren sihirli bir iksir yoktur.

  

514 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply