Welcome, visitor! [ Login

 

Amasya Escort Kızları Selinay

  • Listed: 28 Mayıs 2020 17:17

Description

Kanser güçlü Akrep kişiliği çekici olacak ve iyi bir eştir. Tam bir Romantik, Türsel ve Hissal Uyumluluk raporu okuyun. Akrep işareti korunmuş hissetmek için kontrol vazgeçmek için çok mutlu olduğunu ihtiyacı olan ilişkisi ve Kanser dizginleri tutmak için seviyor. Hem sosyalleşme içine çok değil ve bunun yerine birlikte olmayı tercih eder.

Yengeç-Akrep ilişkisi güzelliği de birbirlerinin duygularını çok sezgisel ve duyarlı olacaktır. Her ikisi de birbirlerine karşı derin bir bağ ve sevgi gelişir. Kuvvetlü psişik bir bağlantı olacak. Akrep Kanser gibi daha önce hiç sevmiş yapacak ve Kanser Akrep tüm bu ilgi yağmuruna tutacak. Birlikte mutlu ve memnun Bir çift olacaklar.

Kanser dördüncü burç ve yengeç ile temsil edilir. Bu nüfuz etmek zor olabilir sert bir kabuk ile kaplı hassas doğası simgeliyor. Cancerians çok sevgi dolu ve sadık ortakları. Yemekık olduklarında, sürdürmek için emin olabilirsiniz. Nihayet derece hassas olduklarını ve zaman zaman huysuz olabilir.

Kanser ve Akrep Yemekk Maç

Burada tam bir Kanser İşareti Sırları okuyun. Kanser sevdiklerine çok bağlıdır ve bunu açıkça gösteren hiçbir endişesi yok, Akrep çok bağlıdır ama genellikle bunu kabul etmeyecektir. Bir çift olarak birlikte olduklarında, kendilerini daha çekici görünüyor.

Hem Kanser ve Akrep birbirimiz hakkında çok iyelik vardır. Kanser sevdiklerinin üzerine sadakat ve bağlılık bekler ve tutunur. Akrep kalbi koyar ve…

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply