Welcome, visitor! [ Login

 

amasya escort kızları melike

  • Listed: 21 Mayıs 2020 21:04

Description

Kısaltma H. A. L. T. Aç, Kızgın, Yalnız ya da Yorgun duruyor. Bu kısaltma seks bağımlılığı kurtarma olanlar asla çok aç kendilerini bulmak, kızmak, yalnız ya da yorgun olmak hatırlatmak için tasarlanmıştır. Bu duygular doğal stres ve stres açığı getiriyor. İtimatlik açığı seks bağımlılığı ile ilişkilendirilen davranışlar çıkarmak eğilimindedir. Eğer bakım vücudunuzun temel ihtiyaçlarını almak için Hatırlarsanız, düşünceleriniz karışabilir ve bağımlılığın ihtiyacınız rahatlama sağlayacaktır yalan, inanmaya başlarsınız acil durum moduna girmesini sistemi tutabilir.

Seks bağımlılığı aktif olduğunda, büyük ihtimalle hayatı boyunca bağımlılık ile geliyor ve vücudunun temel doğal bazı duygular ile irtibata kaybeden adrenalin hızlandırdı sana. Dokunmatik sadece yorgun ya da Aç olmanın, ve sorun ne kaybetmiş olabilirsin.

Birçok bağımlıları, seks bağımlılığı hareket ederken, iyi dinlenmek ya da yemek için zaman yoktur. Nihayetra, seks bağımlılığı kurtarma yönünde adımlar atmaya başladığında, başa geri çekilme zorluklar vardır. Biraz bu duyguyu hiç durmayan bir sinir enerji olarak nitelendirdiler. Uyku zorluk olabilir, ya da her zamankinden daha fazla uyku kendinizi bulabilirsiniz. Seni çok düzensiz çalıştırılan seks bağımlılığı hareket yıl olsun yavaşlatmak ve ağırbaşlılık içinde dinlen, iyi bak, ya da yoksunluk etkileri önemlidir.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply