Welcome, visitor! [ Login

 

Amasya Escort Kadın Şüheda

  • Listed: 21 Mayıs 2020 21:04

Description

Fazla uzun yıllar önce, seks insanlar genellikle çocuklar isteselerdi olurdu bir şey oldu. Günümüzde, eğer keyfi yaşamak istiyorsanız çok insan var böyle bir şey.

Geçmişte, o zaman, genellikle bir amacı var ve bu, genellikle başka bir sahip olarak görüldü. Şimdi, başka bir sebep için seks yapan son kişi iken, farklı bugün ne kadar inkar olduğunu.

Ayrılmış

Seks günümüzde sıklıkla görüldüğü gibi görülebilecek eğer doğum kontrol hapı olmasaydı, son derece düşüktür. Tabiatl olarak, bu hamile bir kadının riskini düşürdü, Mümkün seks için böylece daha sonra ne olacağı hakkında endişelenmenize gerek kalmadan yapmak.

Bununla birlikte, bir erkek, herhangi bir sorun neden onun sperm durdurmak için prezervatif kullanın. Yani, birilerinin keyfi yaşamak için bir parça çikolata olabilir, aynı şekilde, aynı sonuca ulaşmak için seks olabilir.

Yalınce Seks değil

Cetlarının çoğunun aksine, bu bildikleri tek şey olabilir. Bu nedenle, nasıl, geçmişte, insanlar genellikle üremek için seks hakkında duymak olsaydı, bence çok eğlenceli olabilir.

Onların gözünde, cinsel zevk için bir şey olarak görülebilir; sadece bir çocuk oluşturmak için herhangi bir anlam ifade etmeyecek. Ve seks gibi son derece zevkli bir şey olduğundan, herkes neden sadece üremek için mi isterdi?

Yalın Bir Siyahr

Eğer konu seks olunca biri bu görüşü varsa, olabilir…

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply