Welcome, visitor! [ Login

 

Amasya Bayan Escort Feray

  • Listed: 28 Mayıs 2020 17:17

Description

Eğer İkizler BURCU bir kadınla Yemekk Falı İkizler bu işareti ile ittifak mükemmellik için bazı tavsiyeler verir aşk yapma hakkında düşünme. Bu karmaşık bir ilişki dramatize olmamalı; kolay ve basit almalıdır. Yemekk ve seks bir arada İkizler gözünde aittir.

İkizler kadın için çok uygun ve onların çevresindeki değişiklikleri çok severler. Bu bazen hayatında daha fazla gerginlik ve stres neden olabilir. Ayna gibi İkizler erkekleri, bunu ifşa ettiğim için üzgünüm ama gerçek bu. Görünüm onların zaman ayırın ve emin iyi görünüyor yapmak onların ayakta zaman alacak. İkizler Yükselen değerler, iletişim, farkındalık, işbirliği ve sosyal graces. Bütün dünya ailesi.

Dalga Gemini düşkünlüğü regal Leo rahatsız edebilir, yine de, ve Leo muhtemelen Gemini vermeye istekli olduğunu daha hayranlık talep edecek. Sosyal, birbirlerini gölgede bırakmaya çalışıyor, ama bunu birlikte yapmak çok eğlenceli bir oyun var. İkizler BURCU kadınları neşeli, yaratıcı, ve yaşam için büyük bir tutku var. Fakat bu gerçekten doğru soru? İkizler sonsuz aşk, olağanüstü kolaylığı yayılacaktır ve asla sıkıcı bir an var garanti edecektir.

İkizler kız boğa sürekli arkadaşlık aşk olabilir. Her zaman tarih için zaman yok olsa da, en sevdiğiniz şarkılar, gıda ve küçük kız kardeşinin adı gibi önemli şeyleri hatırlar. İkizler erkek : aynanın önünde ışıkların açık olmasını seviyor. Ruh halinde herhangi bir ortak çalışıyor.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply