Welcome, visitor! [ Login

 

Amasya Arzulu Escort Jale

  • Listed: 29 Mayıs 2020 17:17

Description

Yumurtalık kistleri çoğu kadın tarafından kendi hayatında bir kaç noktada en doğal olarak kendi temizlemek deneyimli ve vardır. Yine de, büyük olmak ve Kadın Sağlığı etkileyebilir. Kistler yumurtalıklar dışında da içinde geliştirmek veya bu sıvı dolu keseler vardır. En kistler zararsızdır; bu kistleri bir bezelye kadar küçük bile etrafında ve kendi iyileşir. Fakat bazı kistler zaman içinde bulunamazsa bir elma kadar büyük büyüyebilir. Ne yazık ki, bazı yumurtalık kisti büyük boyutu büyüyebilir, rahatsızlık bir kadın bir sürü neden olan ve sağlığı tehdit edebilir.

Ayrımlı yumurtalık kisti patlaması belirtileri vardır. Bu belirtiler bu en güzel bu grupların içine sığmaz birkaç “vahşi kart” belirtiler olmasına rağmen üç farklı kategoriler halinde gruplandırılmış olabilir. Karın ağrısı, adet anormallikleri ve mide bulantısı yumurtalık kisti olan kadınların yaşadığı başlıca belirtileridir.

Belirtileri en ufak de en yaygın: pelvik ağrı. Önce büyük bir kist vardı yoksa bir yumurtalık kisti ağrı nedeni çoğu kadın doktora gitmek için neden bu acı ama, birkaç kadın şüpheli. Ağrı ve bağırsak hareketleri sırasında veya idrar yaparken cinsel ilişki dönemlerinde daha yoğun olabilir. Ortak bir duygu gerekmez biliyorum, gitmen gereken hissi oluşturan kolon veya mesane üzerinde ek basınç hissi var. Ağrı alt sırt ağrısı, vajinal ağrı ya da uyluk ağrısı olabilir. Acı…

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply